levné boty
0
Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

My (www.slevovybazar.cz) nabízí rychlou dopravu do celého světa.
Nejlepší služby, vítejte shromažďovat tyto stránky a říct svým přátelům a rodině, šťastné nákupy!
My (www.slevovybazar.cz) se zavázala k vaší plné spokojenosti. Pokud nejste spokojeni s našimi výrobky, budeme rádi přijímat návrat.
Neprané, nenošené, nebo vadné výrobky zakoupené v našem internetovém obchodě může být vrácen k vrácení peněz nebo výměnu do 14 dnů od obdržení. Všechny položky se k nám vrátil musí být v původním stavu, tj nenošené, nemytí, se všemi značkami připojené. V opačném případě položky budou vráceny.

vrátit se

Pokud si nejste zcela spokojeni, nebo pokud existuje rozdíl s objednávkou, prosím ponechat veškerou dokumentaci a balení a ihned kontaktujte nás zasláním e-mailu nebo v on-line. Budeme pak vám poskytne další pokyny.
1. My (www.slevovybazar.cz) umožňují pouze úplné náhrady na položky, které mají problémy způsobené námi.
2. V případě, že se vrátí balíček neobsahuje veškeré příslušenství a dílů to bylo posláno s, budou náklady na příslušenství a dílů se odečte od celkové ceně produktu a může zaručit pouze částečnou náhradu.
3. Pokud z nějakého důvodu je nutné změnit velikost, barvu, nebo náhrada za důvodu "Na rozdíl od", ale náklady na doručení bude odečtena z celkové ceny produktu.

výměny

1. My (www.slevovybazar.cz) přijímá výměny za jinou velikost či barvu do 15 dnů od původního data odeslání objednávky. Prosím kontaktujte nás s vygenerovaným číslem objednávky a náš zákaznický servis vám pomůže. Pokud byste chtěli vyměnit položky k jiným stylem, měli byste vrátit položky na vrácení peněz (podle návratové politiky) a novou objednávku pro styl vám vyhovuje
2. Musíte nás kontaktovat před vrácením položky. Všechny položky poslán zpět do nás musí být v původním stavu, tedy ne opotřebovaný, pozměněny nebo omyjte, se všemi značkami připojené. Opotřebované nebo špinavé předměty budou vráceny zpět k vám.
3. My (www.slevovybazar.cz) nepokrývají náklady na dopravu výměn, budete zodpovědný za zpáteční poštovné a za poštovné a balné na lodích zasílané položky zpět k vám. My (www.slevovybazar.cz), doporučujeme přidat měření a pojištění při odesílání položek k nám pro svou vlastní ochranu, as (www.slevovybazar.cz) nemůže být odpovědný za ztrátu zásilky. Poštovného a balného poplatky jsou nevratné.
Back